כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

כלי עבודה שחשוב להחזיק בכל מוסך מקצועי

מוסך מקצועי חייב להחזיק כלי עבודה שיאפשרו דיאגנוסטיקה וטיפול מקצועיים ואיכותיים. כלי עבודה מקצועיים יאפשרו לעובדי המוסך לאבחן את התקלות בדייקנות, לבצע את כל התיקונים הנדרשים, ולוודא שהרכב יוצא מן המוסך כשהוא כשיר לנסיעה, וללא תקלה. אם אתה בעל מוסך, ומחפש מקום לרכוש בו את הציוד המקצועי למוסך שלך, הגעת למקום הנכון – בברגי הדרום תוכל לרכוש את כל הציוד המקצועי והאיכותי הדרוש למוסך שלך.

 

ציוד מותאם לתחום העיסוק

 

אם אתה בעל מוסך המתמחה בטיפול בכלי רכב ספציפיים, חשוב להתאים את ציוד המוסך לכלי הרכב אשר בהם מטפל המוסך. כך למשל מוסך למשאיות נדרש לציוד מותאם לטיפול במשאיות, בעוד שמוסך לכלי רכב פרטיים נדרש לציוד אחר. כמו כן, מוסך המטפל ברכבים המיוצרים בחברה ספציפית חייב שיהיו ברשותו כלי העבודה והחלפים המתאימים לרכבי אותה חברה. בנוסף לציוד ספציפי עבור כלי רכב מיוחדים, כל מוסך חייב להחזיק ערכות כלים למכונאים, אשר יאפשרו למכונאים לבצע עבודתם בהצלחה ובמקצועיות.

 

הגבהה

 

בכדי לטפל בחלקו התחתון של הרכב, יש להגביהו, ולכן מוסך מקצועי חייב להחזיק ליפטים, ג’קים, מגבהים, מנופי קרן ומתקני הרמה הידראוליים. את מספר המגבהים ומתקני ההרמה יש לרכוש על פי גודל המוסך, והיקף העבודה הצפוי. יש לרכוש מכשירים וכלים מקצועיים ואיכותיים בלבד, למען בטיחות העובדים והלקוחות.

 

כלי עבודה ידניים

 

כל מוסכניק צריך שיהיה ברשותו סט בוקסות, סט מפתחות רינג, סט מפתחות פילטרים ובנדים, לומים, אגני ניקוז וכלי מדידה שונים הכוללים קליבר, טסטר לרכב, מיקרומטר, מדיד רפידות בלם, ועוד. כמו כן דרושים מפתחות פילטר שמן המתאימים לסוגי הרכב בהם מטפל המוסך.

 

כלי עבודה חשמליים

 

בנוסף לכלי עבודה ידניים, נדרש המוסכניק לכלי עבודה חשמליים, ביניהם מברגות, מקדחות וביטים מתאימים, וכן משחזות.

 

דיאגנוסטיקה

 

דיאגנוסטיקה נכונה היא התשתית של טיפול מקצועי לרכב, וכל מוסך צריך ערכות דיאגנוסטיקה מתאימות לבדיקת נוזל בלמים,רדיאטורים, צילינדרים, הצתה, טיימינג ועוד.

 

מוצרים נלווים

 

עבודת המכונאי כוללת גם מילוי שמן וגריז, וכן עבודה עם חומרים שאינם נשטפים מידי המכונאי בקלות. לשם השלמת הטיפול, כל מוסך זקוק למיכלי ריקון ומילוי שמן, משאבת גריז, מתקן לשטיפת חלקים, וכן לסבון ידיים מתאים ולמשחת ידיים למוסכים.

 

כל הציוד למוסך שלך במקום אחד

 

בברגי הדרום ממתין לך כל הציוד הדרוש למוסך שלך. הכול מרוכז בכתובת אחת, וניתן לבצע הזמנה אונליין במועד הנוח לך מכל מקום בו תהיה. צוות ברגי הדרום ישמח לייעץ ולעזור בכל נושא ושאלה, בין אם בטלפון, או פנים אל פנים בהגיעך לחנות. שירות מקצועי מתחיל ברכישת ציוד מקצועי ואיכותי, ואנו נשמח לעזור לך לרכוש את הציוד הטוב והמתאים ביותר למוסך שלך. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאחד מנציגינו בטלפון, או להשאיר פרטים באתר ברגי הדרום.

X