כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

מנורות חסכוניות

מהן מנורות חסכוניות וכיצד הן יכולות לשמש אותנו?


לעיתים אנו לא מודעים מספיק לצריכת החשמל של מנורות אשר מותקנות בביתנו או בעסק. אנו נוטים לחשוב שרוב צריכת החשמל הולכת על מוצרים גדולים כמו: מזגן, מכונת כביסה, קומקום חשמלי ועוד מגוון מוצרים. אנו לא לוקחים בחשבון שגם מנורה בבית יכולה לקחת לנו בין 10-15 אחוז מצריכת החשמל הביתית, דבר שיבוא לידי ביטוי כמובן גם בחשבון החשמל.


במידה ותרצו לחסוך בעלויות החשמל בביתכם, מומלץ להשתמש בתאורה חסכונית אשר יכולה לחסוך לכם כ-80% פחות מצריכת החשמל. כמו כן, מנורה חסכונית, עלולה להיות יקרה יותר לעומת מנורות אחרות, אך לעומתן, עלות ההפעלה של מנורה חסכונית היא קטנה יותר והיא נמשכת על פני זמן ארוך יותר לעומת מנורות אחרות זולות יותר.

מהי מנורות לד וכיצד היא תוכל לחסוך לנו בחשמל?


מנורת לד הינה חסכונית באופן משמעותי לעומת מנורות אחרות ויחד עם זאת אורך חיי המנורה שלה הוא מאוד גבוהה לעומתן. יתרון נוסף ובולט במנורת הלד, הוא שהינה בטיחותית מאוד והיא פועלת על זרם אשר נמוך מ-12 וולט.
היתרון נוסף וחשוב ביותר הוא שמנורת הלד הינה ידידותית לסביבה, מכוון שהיא אינה פולטת קרינה או מזהמת את הסביבה.
כיצד ניתן לשמור על הסביבה באמצעות מנורות חסכוניות.

מנורות לד הן חסכוניות, מכוון שהן עוזרות בהפחתה של בצריכת החשמל, ועם זאת תורמות לסביבה בכך שהיא לא מבזבזות הרבה כוח חשמל. מנורות אלו, מאפשרות לחברת החשמל להפחית את היקף ייצור החשמל בעקבות כוח החשמל המפוחת לו הן זקוקות וכך תורמות לסביבה.

יתרון נוסף שיש למנורות חסכוניות על פני מנורות אחרות הוא שמירה על איכות הסביבה, המנורות החסכוניות אינן צורכות הרבה חשמל ובכך שומרות על הפתחה בפליטות גזי חממה אשר מושפעים ישירות מהיקף הייצור של חברת החשמל. מנורות חסכוניות יעזרו לנו לא רק לשמור על צריכת חשמל לגיטימית בבית אלא גם יעזרו לנו לשמור על הסביבה ולהביא לכך שנוכל לשמור על כיסינו וגם על הסביבה שלנו. לכן, בכל פעם שתתלבטו איזו מנורה לקנות בחנות, חישבו על כל אותם היתרונות שהוצגו כאן לפניכם, וזכרו את כל מעלותיהן של המנורות החסכוניות.

חברת ברגי הדרום תספק לכם כל הציוד והכלים הנדרשים לעבודות בנייה או שיפוץ. בחנות שלנו תוכלו למצוא כלים לעבודה ביתית או תעשייתית, ייעוץ ותיקון כלים חשמליים. לפרטים נוספים ובירורים או סוגי הנורות בחנות והנורה המומלצת לשימושכם האישי – ניתן ליצור עמנו קשר כבר היום באתר, בטלפון או בחנות.

X