כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

פתרונות עיגון מקצועיים

מהם פתרונות עיגון מקצועיים וכיצד הם יכולים לשמש אותנו?


חברת ברגי הדרום נוסדה בשנת 1978 ובעלת ותק עשיר בייעוץ ואספקת חומרים לתחומי בנייה, אינסטלציה, תעשייה ועוד. החברה מציעה מגוון עשיר של כלים וחומרים מקצועיים לעיגון. במסגרת הקטלוג של החברה תמצאו סל פתרונות רחב לעיגון בטוח וקל. המגוון העשיר של המוצרים בקטלוג מאפשרת התאמה מושלמת של המיתד או העוגן לפי צרכי הלקוח. לחברה ניסיון רחב ועשיר בתחום ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל באספקת מוצרים מסוג זה.


סל המוצרים בחברה עומד בתו תקן בינלאומי של בטיחות, איכות, חדשנות, סטנדרט גבוה ועוד. השירות הוא בראש מעניינו ולכן נשמח לייעץ לכם בכל נושא כדי לעזור להתאים לכם את העוגן הדרוש לצרכים שלכם.
סוגים שונים של פתרונות עיגון מקצועיים
• מיתדים- נקראים בשמם המקצועי גם דיבלים. הדיבל הוא תושבת קטנה אשר תפקידה לתאם ולחבר בורג לרכיב מבנה, למשל כמו: קיר או תקרה אשר עשויים מבטון, לבנים, גבס ועוד’. תוכלו למצוא סוגים נוספים של דיבלים אשר עשויים מפלסטיק, עץ או מתכת.
• עוגני מתכת- אנו מציעים מגוון רחב של עוגני מתכת מסוגים שונים ולשימושים שונים: עוגני קוני, עוגן שרוול, עוגן מסמר, עוגן רב שימושי, עוגן הברגה פנימית, עוגן לבטון ועוד.
• עוגנים כימיים – עוגן כימי הוא דבק חזק המוזרק לתוך חור קידוח. העוגן משמש להחזקת מוט מתכת בעל הברגה לעיגון והדבקת דיבלים, רשתות ופרופילים לזיון בטון בפסקות יציקה. הוא מתאים בין השאר לבניית תעלות, הוספת קוצים לבטון, תוספות בניה ועוד.
• קצף פוליאורטן – פוליאורטן הוא חומר איטום המשמש לאיטום סדקים, מילוי חללים בין מחיצות של קירות (בעיקר גבס), מילוי תפרים בין קירות שזזו ועוד. החומר הנו חומר סינטטי המגיע מתוך מיכל ספריי. הוא עמידה לתנאי מזג האוויר השונים: לחום, קור ורטיבות. עוד ליתרונותיו הוא נוחות ומהירות השימוש והתרחבות החומר בעת השימוש. בעת השימוש יש לבדוק שהמשטח נקי ככל האפשר מלכלוכים שונים. יש ללבוש כפפות לטקס או גומי, לערבב היטב את המיכל ולרסס עם המיכל הפוך עד שיתמלא החריץ או החרך בקיר.

בחנות ברגי הדרום תוכלו למצוא פתרונות עיגון מתקדמים, ציוד וכלי עבודה מכל סוג. החברה מתמחה וייעוץ והספקת ציוד וכלים בתחום הבנייה והשיפוצים ותשמח לספק לכם את הציוד לו אתם זקוקים במחיר אטרקטיבי במיוחד וברמת האיכות הגבוהה ביותר.

X