כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

מקדחות עמוד ומקדחות מגנטיות למכירה

אם אתה בעל מקצוע העוסק בבנייה, שיפוצים וכיוצא בזה, ומחפש מקדחת עמוד מקצועית, מקדחה שולחנית, או מקדחה מגנטית, הגעת למקום הנכון, בברגי הדרום תמצא מבחר מקדחות עמוד ומקדחות מגנטיות, וכן כל כלי עבודה נוסף שתזדקק לו. בחנות המקוונת של ברגי הדרום תוכל לבצע רכישה מאובטחת של כלי עבודה איכותיים, המגיעים מיצרנים וחברות מוכרים ואמינים. הכלים שתרכוש באתר יגיעו אליך במשלוח לכל חלקי הארץ, ויכללו אחריות יצרן מקובלת. בנוסף לכך, בחנות של ברגי הדרום בבאר שבע תמצא מעבדה המבצעת תיקונים לכל הכלים הנרכשים בחברה, ואנשי הצוות ישמחו לייעץ ולסייע לך בכל שאלה ועניין.

מקדחות עמוד


כשיש צורך לבצע קידוחים מדויקים, וכן קידוחים בגופים בעלי מבנה מאתגר, יש צורך במקדחת עמוד. מקדחת עמוד מאפשרת לבצע קידוחים מדויקים ביציבות וביטחון, ומייעלת את העבודה. הודות למבנה של מקדחת העמוד, מתאפשר חיבור יציב של החומר בו אתה קודח למקדחה עצמה, ואתה יכול להפנות יותר משאבים לקידוח עצמו. בחנות המקוונת של ברגי הדרום תמצא מקדחות עמוד של חברות ROHER , OPTIMUM   ו BOSCH וכן מקדחות עמוד שולחניות. ככל הכלים הנמכרים בברגי הדרום, מקדחות העמוד מגיעות עם אחריות יצרן, ומעבדת התיקונים של ברגי הדרום מספקת שירותי תיקון לכל הדגמים.

מקדחות מגנטיות


מקדחה מגנטית משלבת את הנוחות והנגישות של מקדחה ידנית, עם הכוח והדיוק של מקדחת עמוד, או מקדחה שולחנית. בבסיס המקדחה ממוקם מגנט, אשר בעת הפעלתו מצמיד אותה למשטח העבודה כמו הייתה מקדחה שולחנית, וכך ניתן לקדוח על פני כל משטח מגנטי, הן במנח אופקי, והן במנח אנכי. היתרון הגדול של מקדחה מגנטית, הוא שהמקדחה מתחברת ישירות למשטח העבודה בעת הפעלת המגנט העצמתי שבבסיסה, וכך אתה יכול לבצע קידוחים מדויקים ביותר, תוך שמירה על ביטחון וזהירות. באתר החנות תוכל להתרשם מדגמי מקדחות מגנטיות של חברת  ROHER להתעמק במפרט הטכני, ולבדוק את תנאי האחריות והמשלוח.

קנייה קלה ובטוחה


צוות ברגי הדרום מזמין אותך לסייר באתר החנות המקוונת, להתרשם ממבחר המוצרים, ולבצע קנייה בטוחה ונוחה אונליין מכל מקום ובכל שעה. הקנייה באתר מאובטחת, וניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל. כחלק מהשירות המקצועי של ברגי הדרום ללקוחות, שוכנת בחנות ברגי הדרום שבבאר שבע מעבדת תיקונים המבצעת תיקון לכל הכלים והמכשירים הנמכרים באתר ובחנות. כל הכלים הם מבית הייצור של חברות ידועות ואמינות, ומגיעים עם אחריות יצרן תקפה לתקופה הנקבעת על ידי היצרן. ברגי הדרום מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ, וצוות החנות ישמח לענות על כל שאלה, לייעץ, ולעזור לכל מי שמתלבט ומתקשה להחליט באיזו מקדחה לבחור. בכל שאלה ובכל התלבטות, הינך מוזמן לפנות לאנשי הצוות המקצועיים. זה הזמן לסייר בחנות המקוונת, להתרשם מן האפשרויות ולהזמין את המקדחה האידיאלית עבורך.

X