כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

סיליקון לאיטום

מהו סיליקון לאיטום וכיצד נוכל להיעזר בו?


סילקון הוא חומר אשר נוצר מתרכובת אי אורגנית אשר מכילה בתוכה את היסוד “צורן”. ניתן לקנות את הסיליקון בכמה מצבי צבירה שונים: נוזל, ג’ל, גומי או פלסטיק מוצק.
בחירה של אחד ממצבי הצבירה של הסיליקון, תלויה כמובן בצרכים שלכם, שכן לכל צורך יהיה מצב צבירה אשר יתאים לו.

בדרך כלל משתמשים בחומר הסיליקון על מנת לאטום ולבודד מקומות שונים כמו חדר. הסיליקון הינו מכשיר קל אשר ניתן לעבוד איתו ביתר קלות ויחד עם זאת הוא גם לא חומר יקר. חומר הסיליקון עמיד לשנים ארוכות, דבר שמקנה לו יתרון נוסף, שכן ניתן לשמר אותו גם בארון מבלי לפחד שיפוג תוקפו. הסיליקון הוא חומר שלא מסובך לעבוד אתו ויותר מזה, הוא אינו חומר מסוכן. עם זאת, מומלץ לבצע היכרות עם החומר על מנת שתוכלו להתאים את מצבי הצבירה של הסיליקון בהתאם לצרכים שלכם.

סוגים שונים של הדבקה באמצעות חומר הסיליקון
הסיליקון הוא חומר אשר עמיד בפני קרני השמש ויכול להגיע במגוון צבעים שונים והבולט מבניהם הוא הצבע “השקוף”. בנוסף, החומר לא יכול לפתח עובש ולכן הוא חומר גלם אשר מתאים לכל הדבקה או פעולת איטום. ניתן לבצע הדבקות שונות באמצעות הסיליקון, שכן הוא חומר קל וכאשר הוא מתייבש הוא הופך להיות עמיד וקשה:
• במידה ותרצו להדביק אריחי קרמיקה או זכוכית לדלת, תוכלו למרוח שכבה של סיליקון ולהדביק על השטח שתרצו, ולאחר מכן להצמיד ולהדק לקיר את הקרמיקה או הזכוכית.

• תוכלו לבצע פעולות הדבקה פשוטות יותר, כמו הדבקת מזוזות, תוכלו לבצע את אותה פעולה, שהיא למרוח שכבה של סילקון על משקוף הדלת ולאחר מכן להצמיד את המזוזה למשקוף.

כמו כן, הסיליקון לא מתייבש במהירות, אלא אם כן משתמשים בדבק חם, ולכן מומלץ להשתמש בסלוטייפ שידאג להחזיק את החומר המודבק לקיר. לאחר יומיים של השהייה, ניתן להוריד את הסלוטייפ והחומר אותו הדבקתם יישאר במקומו. עם זאת ישנם סוגים מסוימים של סיליקונים עם יכולת הדבקה מיידית ולכן אין צורך לעגן את האלמנט המודבק עם סלוטייפ.

טיפ חשוב, כדאי שתתייעצו עם המוכר בחנות בנוגע לשימושים השונים שאותם אתם רוצים לבצע באמצעות הסיליקון. שכן קיימים מצבי צבירה שונים, וכל מצב צבירה יתאים לפעולת הדבקה אחרת.
במידה ואתם זקוקים לייעוץ אודות סוג הסיליקון ותהליך ביצוע ההדבקה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון, או אפילו להגיע לחנות וליהנות משירות אדיב, מקצועי ויעיל. חברת “ברגי הדרום” נוסדה ב1978 ומתמחה בייעוץ, תיקון ומכירת כלי עבודה, ציוד ומכשירי עבודה חשמליים לבנייה, שיפוץ, תעשייה ואינסטלציה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

X