כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

תיקון כלי עבודה

מדוע חשוב שנחזיק כלי עבודה בבית

כלי עבודה הינם שימושיים מאוד עבורנו ולכן אנו צריכים לדאוג שכלי העבודה שלנו תמיד יהיו תקינים שכן אנחנו צריכים אותם זמינים על ידינו. ישנם אנשים אשר יעדיפו לקרוא לאיש מקצוע, שעלול לקחת להם הרבה כסף על תיקונים יחסית פשוטים וזאת מהסיבה הפשוטה שכשאין לכם כלים מתאימים לעבודה אתם מוגבלים בכל הקשור לתיקונים ושיפוצים בבית.


ישנה חשיבות רבה להחזיק כלי עבודה תקינים וזמינים על ידינו שכן לעולם איננו יודעים מתי נזדקק להם. ישנם תיקונים קטנים בבית שלא תמיד מצריכים איש מקצוע כמו תלייה של תמונות או חור בקיר, עבודות מסוג אלו דורשות מאתנו כלים מסוימים אשר חשוב שיהיו בבית.

מתי כדאי לתקן כלי עבודה

כאשר אתם מבינים את החשיבות של תחזוקת הכלים בארגז או מחסן הכלים הביתי שלכם, אתם מבינים שכאשר אחד מהם מתקלקל אתם תרצו לטפל פה במהירות ולהחזירו תקין למקומו לשעת הצורך. בעולם מתוקן הייתם יכולים להתקשר לחברה ממנה רכשתם את כלי העבודה, להחזיר להם את כלי העבודה שהם יחזירו אותו לחברה, הכלי יעבור תהליך תיקון וישלח כל הדרך בחזרה. תהליך זה לוקח יחסית לא מעט זמן ואינכם יודעים מתי תצטרכו את הכלי בשבועות הקרובים. על כן תוכלו להביא את כלי העבודה שלכם למעבדה שלנו בברגי הדרום ואנו נתקן לכם אותו במעבדה שלנו במקום.

חברת ברגי הדרום נוסדה ב1978 ומאז מספקת שירותי ייעוץ, אספקה ותיקון כלי עבודה ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מתמחה בתחומי הבנייה, השיפוץ, התעשייה והאינסטלציה ותשמח לענות לצרכים שלכם.

במידה ויש לכם כלי עבודה אשר שאין להם עוד אחריות מכוון שפג הזמן, גם אז אתם מוזמנים להביא אלינו את הכלים התקולים ואנו נספק לכם תיקון מהיר ומקצועי. אנו מספקים שירותי תיקונים לכל כלי העבודה בגינון עם מנוע בנזין, תיקון מכסחות דשא, השחזת שרשרת מקצועית למסור שרשרת, תיקון גוזם גדר, תיקון גנרטור, תיקון מכונת ריתוך, תיקון כלי עבודה חשמליים, תיקון קומפרסורים, תיקון כלי עבודה נטענים ועוד.

בנוסף, במידה ונתקעתם ואין לכם כלי עבודה תקינים באותו רגע נתון, תוכלו גם להשכיר מגוון כלי עבודה מחברות אשר יספקו לכם כלי עבודה שונים או לבקש טובה מחבר, זאת עד שהכלי שלכם יתוקן ויהיה שוב בר שימוש.

X