כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

אביזרים, ציוד וכלי עבודה שימושיים לנגרות ולנגריות

אוהב לעבוד בעץ? מעוניין לפרגן לעצמך ציוד נגרות איכותי? ציוד לנגרות כולל טווח נרחב של מוצרים, החל מארגז כלי עבודה מעולה, וכלה במסורים מקצועיים. כמובן שאין צורך לרכוש את כל הכלים בבת אחת, ותמיד אפשר להשאיר משהו לפעם הבאה, אך ישנו ציוד בסיסי, שחשוב שיהיה בידיך.

מקדחות ומברגות

ההתלבטות אינה אם לרכוש מברגה ומקדחה, אלא איזה דגם הכי מתאים לך. מקדחה/מברגה יכולה להיות חשמלית או נטענת, שתי האפשרויות טובות, ובחנות אונליין של ברגי הדרום תוכלו לרכוש מברגה מקדחה נטענת או חשמלית במגוון דגמים. ברכישת כלים נטענים הקפד על סוללה איכותית, רוב החברות המייצרות כלי נגרות נטענים מייצרות סוללות המתאימות לכמה כלים, כך שאין צורך לרכוש כמויות גדולות של סוללות. יחד עם זאת, לעבודה שוטפת רצוי שיהיו לך בבית לפחות שתי סוללות איכותיות.

סולמות

ברשימת אביזרים לנגרות, הסולם תמיד מופיע. אם אתה נגר חובב וזקוק לסולם לביצוע עבודות בבית, תוכל להסתפק בסולם שלבים, סולם מדרגות, או סולם עץ פשוט. לעומת זאת אם נגרות היא משלח היד שלך, כדאי שיהיו לך שני סולמות, אחד מקצועי טלסקופי, שיוכל לשמש אותך בעבודות בגבהים שונים, וכן סולם מדרגות או סולם עץ פשוט.

ארגז כלי עבודה

נגר צריך ארגז כלי עבודה לנגרים איכותי שילך איתו לכל מקום, ושיאוחסנו בו כלי נגרות ידניים בסיסיים הנחוצים לו כגון פטישים  – אחד גדול, אחד קטן, עם ראש חולץ מסמרים, ואחד כבד עם ראש מחומר רך לדפיקה על משטחים עדינים. מברגים – פיליפס גדול וקטן, שטוח גדול וקטן, קלמרות, פלס, מטר, סרגל מתכת, ושופין. כמן כן ארגז הכלים צריך להכיל ברגים, מסמרים, אומים ודיבלים מגדלים וסוגים שונים.

מסורים

בין כלי העבודה החשמליים לנגרות, למסורים מקום של כבוד. קיימים מספר מסורים שתוכל לרכוש, אך אין טעם לרכוש את כולם, וכדאי לבדוק את צרכיך, ולהתייעץ עם מומחה בטרם תחליט איזה מסור לקנות.

גרונג – מסור מעולה לחיתוך קורות, מצוין למי שעוסק בבניית דקים ופרגולות.
פנדל  – מאפשר לבצע חיתוכים עמוקים יותר, שמסור גרונג רגיל אינו יכול לבצע.
ג’יקסו – מסור לחיתוך צורות שונות, מאפשר לחתוך כל צורה, יעיל במיוחד בלוחות בעובי של עד 2 ס”מ, מסוגל לחתוך לוחות עד עובי של 4 ס”מ.


מסור סרט –  מסור המתאים לחיתוך עץ ומתכת, מסוגל לבצע מגוון עבודות, ולכן שימושי מאוד בנגריות


קנייה חכמה ובטוחה

בכדי לשדרג את הנגרייה שלך, או לפרגן לעצמך את הציוד הדרוש לנגרייה שלא תבייש נגר מיומן, כל שעליך לעשות הוא לגלוש לחנות המקוונת של ברגי הדרום, המקום הטוב ביותר לרכוש בו ציוד לנגריות, ולהעמיס על עגלת הקניות שלך כלי עבודה לנגרות במבצע באיכות גבוהה. כל כלי העבודה לעץ והאביזרים באתר הם איכותיים, מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום, ומגיעים עם אחריות היבואן לשנה תמימה. זה הזמן לפנק עצמך בכלי נגרות מקצועיים.  לפרטים נוספים התקשר לטלפון 08-6820998 ונציגנו ישמח לעזור.

X