כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

בחירת אביזרים לאמבט ולמקלחת

הכול מתחיל בעיצוב

משפצים את הבית, או בונים בית חדש? בין כל ההחלטות שיהיה עליכם לקחת, אבזור חדרי האמבט, המקלחות והשירותים הוא אחד מתהליכי קבלת ההחלטות המהנים בתהליך. שפע האביזרים והסגנונות מאפשר לכל אחד ליצור מרחב רחצה על פי מידותיו והעדפותיו האסתטיות והפרקטיות.
בין אם אתם נוטים לסגנון קלאסי הכולל אריחים בהירים, כלים סניטריים לבנים, וארונות מעץ בצבעים רכים, ובין אם אתם מעדיפים עיצובים נועזים וחדשניים, העושים שימוש במגוון צבעים, חומרים וטקסטורות – הכול אפשרי, ועליכם רק לבחור מתוך השפע הקייםויעזור לכם עים עיצוב פנים הבית.

אסלה

האם אתם מעדיפים אסלה עם מיכל הדחה נסתר בקיר, אסלה תלויה, או אסלת מונובלוק? כיום תוכלו לבחור את סגנון האסלה שלכם, חובבי הקלאסיקה יעדיפו את האסלה המסורתית, ואילו חובבי החידושים יעדיפו אסלה תלויה עם מיכל הדחה נסתר, ואם כסף לא מהווה בעיה, תוכלו לבחור גם אסלה חכמה, המרימה ומורידה את הקרש עבורכם, משמיעה את המוזיקה האהובה עליכם, מחממת את המושב ואת מדרך כפות הרגליים, ועוד.
ברזים
לעיצוב הברזים במקלחת השפעה ניכרת על התחושה והאסתטיקה בחדר האמבט. מערכת הברזים במקלחת כוללת את הטוש, ואת ברז הכיור.
טוש – הטוש יכול להיות קבוע, נייד, או שני ראשים על אותו קו, אחד קבוע ואחד נייד. אם בחרתם באפשרות של טוש נייד, או גם וגם, תזדקקו למזלף יד וצינור . אם בחרתם בטוש קבוע תוכלו לבחור מתוך מגוון דגמי ראשי טוש מפנקים ומרהיבים את ראש הטוש המתאים לכם.
כיור – הכיור וברז הכיור צריכים להתאים זה לזה הן בממדיהם והן בסגנונם. קיים מגוון עצום של דגמי ברזים, ובכדי לדייק את בחירתכם, מומלץ להחליט מראש על סגנון ומידות.


מקלחון או אמבט

אוכלוסיית העולם נחלקת לאלו שאוהבים אמבטיה, ולאלו שמעדיפים מקלחת, ועבור שתי הקבוצות תמצאו שלל אפשרויות בשוק. אם אתם מאוהבי המקלחת, תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מקלחונים במידות, עיצובים, חומרים וסגנונות שונים. ואם אתם מחובבי האמבטיה תוכלו לבחור אמבטיות רחבות, צרות, עגולות, מרובעות, פינתיות, מלבניות, ועוד.
ארון אמבט
פתרונות אחסון הם נושא שחשוב לתת עליו את הדעת, בבחירת ארון אמבטיה, הגדירו מראש את צורכי האחסון שלכם, ורכשו ארון בהתאם. האם אתם צריכים ארון עם מראה לאחסן בו תכשירי איפור וקוסמטיקה, או אולי ארון תחתון הכולל מקום לאחסון מגבות? הקפידו לתכנן מקום עבור כל התכשירים והאביזרים שיהיו באמבטיה, כך תמנעו מחדר האמבט להיראות כמו אזור קרבות קוסמטיים. להתקנת הארון והאביזרים תוכלו להיעזר במקדחות חשמליות, מברגות נטענות ושלל כלי עבודה שניתן למצוא בחנות כלי עבודה.
קונספט
נצלו את שיפוץ חדר האמבט ליצירת מקלחת מעוצבת ונעימה, על פי רוחכם. חשבו מראש על צורכיכם והעדפותיכם, וגבשו קונספט כללי, על פיו תבחרו את האביזרים. כך תזכו בחדר אמבטיה חלומי, שיהיה נאה, שימושי, ובעיקר יתאים לצורכיכם וישרת ויפנק אתכם ואת בני ביתכם. אם אתם מתלבטים, מומלץ להתייעץ עם מכרים ובני משפחה, ואם גם זה לא עוזר, אל תהססו לפנות למעצבי פנים מומחים. בעל מקצוע יעזור לכם לממש את חלומותיכם בדרך שתישאר איתכם לאורך שנים רבות.

X