כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

גנרטורים

כיצד נוכל לבחור את הגנרטור המתאים ביותר עבורנו?


אנו נוטים להשתמש בגנרטורים למגוון שימושים שונים והבולט מבניהם הוא אספקת חשמל במקומות שונים בהם לא ניתן להתחבר לחשמל. במידה ואתם מחפשים גנרטורים, ישנם מספר אלמנטים חשובים שאנחנו צריכים לשים עליהם דגש. למשל, לשם מה אנו זקוקים לשירותיו של הגנרטור? לשימוש פרטי או מסחרי? ועפ”י תשובה זו, תוכלו לבחור את הגנרטור אשר מתאים בדיוק לצרכים שלכם.

ישנם שני סוגי גנרטורים בולטים, גנרטור אשר מבוסס על מנוע דיזל וגנרטור אשר מבוסס על מנוע בנזין. גנרטור בנזין וגנרטור דיזל שונים ביניהם בכל הקשור לצריכה של דלק והזמן בו הם עובדים, גנרטור בעל מנוע דיזל ישמש בדרך כלל לצרכים תעשייתיים ולו רק מהסיבה שהם צורך פחות דלק אך עם זאת נותן את אותה תפוקה כמו גנרטור בעל מנוע בנזין.

מהו מייצב מתח וכיצד נוכל להשתמש בו?


תפקידו של המייצב כוח הוא לדאוג לכך שתהיה אספקת מתח אחידה עבור הגנרטור. במידה וקיימת בגנרטור רמה לא אחידה שעוברת תנודות – מרמה נמוכה לרמה גבוה- הדבר עלול לגרום נזק לגנרטור ואף לגרום לכך שהמכשירים שמחוברים לגנרטור ישרפו.

לכן בעת שבוחרים גנרטור עם מייצב מתח, יש לדאוג לכך שהמתח שיעבור לגנרטור יהיה לכל הפחות באותה רמה וכך תוכלו להגן על המכשירים אשר מחוברים לגנרטור. דבר נוסף חשוב שעלינו לדאוג לו הוא “ההספק” של הגנרטורים אשר מוצג ביחידות של וואט ו-קילוואט. יש לשים לב כי לכל גנרטור אשר תחברו יהיה הפסק משלו, כלומר גנרטורים עם הספק נמוך יוכלו לשמש אתכם לאירועים קטנים לעומת גנרטורים גדולים שישמשו אתכם לאירועים גדולים יותר.
כאשר בוחרים גנרטור, יש לשים לב לכל אותם מאפיינים חשובים שישפיעו על הבחירה שלנו החל מהשוואה בין גנרטור בעל מנוע דיזל או בנזין, מייצב כוח מתאים וכמובן ההספק החשמלי של כל גנרטור. הגנרטורים יכולים לשמש אתכם למגוון מטרות, ביתיות או תעשייתיות ותוכלו לעשות בהם מגוון שימושים כמו אירועים במקומות שונים ומגוונים שלא ניתן לחבר בסביבתם נקודת חשמל. כאשר תרצו לבחור גנרטור, זכרו מהם הצרכים שלכם, כי על פיהם תוכלו להתאים את הגנרטור המתאים ביותר עבורכם.

חברת ברגי הדרום עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים במשך כמעט 4 עשורים ובעלת ותק עשיר בתחום הייעוץ והספקת כלי עבודה, ציוד ותיקון כלים בתחומי הבנייה, השיפוצים והאינסטלציה. לכל שאלה וקבלת עזרה בנושא צרכי השימוש ותיקון גנרטורים אנו נשמח לסייע לכם ולספק שירות אדיב, מהיר ומקצועי.

X