כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

פטישון

כיצד נבחר פטישון מתאים לצרכי הבית או העבודה


פטישון הוא פטיש חשמלי אשר מופעל באמצעות סוללה נטענת או באמצעות חשמל ומתאים למגוון שימושים. הפטישון נועד לעשות פעולות שונות החל מלקדוח, להלום ולחצוב. ניתן להשתמש בפטישון למגוון עבודות בבית, כמו למשל, להוריד קרמיקה מודבקת מהקיר, לשבור בלוקים, לחצוב בקיר ועוד מגוון שימושים ביתיים ותעשייתיים. במידה ואתם זקוקים לפטישון לצורכי עבודה מחוץ לבית, כמובן שמומלץ על פטישון גדול יותר וחזק אשר יכול לקדוח ולהלום בו זמנית בייחוד אם עליכם לעבוד עם חומרים קשים.


במידה ואתם מתלבטים לגבי קניית פטישון, עליכם להחליט קודם כל מהם הצרכים שלכם ולשם מה אתם צריכים פטישון. במידה ואתם מחפשים פטישון שיתאים לכם לעבודות בבית, תוכלו להסתפק גם בפטישון בעל עוצמה מינימאלית.
כל בחירת פטישון תהיה תלויה בצרכים שלכם, ועל כן מומלץ להתייעץ עם מומחה בחנות אשר יוכל להנחות אתכם בנוגע לשימושים שונים שניתן לעשות באמצעות פטישון. במידה ואתם מחפשים פטישון שימש אתכם לצרכים כבדים יותר בבית כמו שיפוץ או נגרות מומלץ לא להתפשק על פטישון בעל הספק פחות מ-800 ואט.

שיטות עבודה שונות בפטישון


כאשר אתם בוחרים פטישון יש לשים לב לא רק לעוצמתו של המכשיר, אלא גם לשיטת העבודה של הפטישון אשר מורכבת ממספר פונקציות. הפטישון מורכב משלושה מצבים שונים: קדיחה, הלימה או חציבה- ניתן לקנות פטישונים אשר משלבים את שלושת המצבים יחד וכך לא תהיו מוגבלים בסוג העבודה.
בנוסף, חשוב לדעת, שבחירת שיטת צריכת החשמל של הפטישון הינה חשובה לא פחות, במידה ואתם רוצים לבצע עבודות מחוץ לבית, כדאי שתבחרו בפטישון בעל סוללות נטענות איכותיות אשר יגרמו לכך שלא תהיו מוגבלים רק בעבודות שדורשות שקע חשמלי ויהיה לכם את החופש להיות ניידים.

כמו כן, קיימות מגוון חברות אשר מייצרות פטישונים, אך הדבר החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון הוא שקניית פטישון מחברה בעלת מוניטין וותק הינה דבר קריטי וחשוב. למרות שחברות בעלות שם יכולות לגבות מחיר יקר יותר על פטישונים עליכם לקחת בחשבון שמוצר שעולה זול בתחילה, עלול להתברר לאחר מכן כעסקה לא משתלמת כלל.

חברתנו “ברגי הדרום” מתמחה בתחום הייעוץ וציוד לתחומי הבנייה, השיפוצים, האינסטלציה והתעשייה. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו יידע לענות לכם על כל שאלה בנוגע לשימוש בפטישון וידע להתאים לכם את הפטישון שאתם צריכים. כך לא תוציאו כספים מיותרים על ציוד שאינכם זקוקים לו.

X