כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

צבעים למתכת

כיצד נחזיר לחיים רהיט ממתכת באמצעות צביעה מחודשת

כאשר רוצים לבחור צבע וגוון לצביעת מתכת יש לקחת בחשבון שצריך להכין את התשתית של המתכת על מנת להגיע לתוצאות הרצויות שיחזיקו מעמד זמן רב. לפני שמתחילים לצבוע מתכת יש לוודא שאתם מכירים את תכונות החומר של המתכת כמו כושר ספיגה וזאת על מנת לוודא שתגיעו לתוצאה אחידה.


צבע “המרטון” הוא צבע אשר מיועד לצביעת מתכות והוא יכול להתאים לצביעת גדרות, מעקות, עמודי תאורה ועוד מגוון מוצרים אשר עשויים ממתכת. ניתן לקנות את צבע “המרטון” בשלושה אפקטים שונים: גימור חלק – משי, גימור מתכתי – רקע וגימור מחוספס – עדין. אחד היתרונות הבולטים בצבע “המרטון” הוא ההתאמה שלו לאקלים החמים כאן בארץ, וזאת מפני שיש לו עמידות גבוה מפני חלודה, דבר שיאפשר לנו יתרון רב שכן איננו רוצים שהמתכת תחליד שוב לאחר שצבענו אותה.
ניתן בנוסף לקנות צבע “המרטון” אשר מיוצר על בסיס מים, הצבע הינו מדולל במים ומיוצר בגימור חלק והוא משמש כיסוד ועליון יחד. יתרון נוסף שיש בצבע זה הוא שאין לו ריח לוואי אשר הרבה פעמים מפריע בזמן עבודת הצביעה.

חידוש רהיטים בבית העשויים מתכת:


לעיתים, כאשר רוצים לחדש רהיט בבית, לא חייב בהכרח להחליף אותו. ניתן לצבוע רהיטים שונים אשר עשויים ממתכת בעזרת כמה פעולות פשוטות. במידה ואתם מעוניינים לצבוע מתכת שהפכה לחלודה תוכלו לחדש אותה בעזרת שני שלבים

עיקריים:
1. יש להסיר את חלקי החלודה או הצבע המתקלפים, תוכלו לעשות זאת באמצעות מברשת פלדה. לאחר מכן, תצטרכו לשטוף בחומר ניקוי מדולל את הלכלוך והשמן שהצטבר על החלודה ולייבש את האזור החלודה.
2. יש לצבוע בשכבה ראשונה את המתכת ולאחר מכן שכבה שנייה ללא צורך בצבע יסוד, תוכלו לבצע זאת באמצעות צבע “המרטון” .

כמו כן, צביעת מתכת היא אינה סיפור גדול, על אחת וכמה וכמה מתכת רגילה שמשמשת לשער הבית, שלטי מתכת וכו’. אם אתם זקוקים לעזרה בנוגע לצביעת מתכת או שאתם מעוניינים בייעוץ לגבי רכישת צבעי מתכת, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בחברת ברגי הדרום ואנו נשמח לסייע לכם בנושא.

X