כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

התקנה נכונה של מכשירי חשמל באמצעות מגוון כלי עבודה

להיעזר בכלי עבודה ולעשות זאת היטב


רכשתם מוצרי חשמל במבצע לבית, וכעת אתם רוצים להתקינם בכוחות עצמכם? הרשו לנו להציג בפניכם את כלי העבודה הנחוצים להתקנה נכונה של מכשירי חשמל ביתיים. נציין שקיימים מכשירים אשר להתקנתם נדרש טכנאי, וכי לעתים הפעלת האחריות מחייבת התקנה על ידי טכנאי מטעם החברה. כמו כן, כאשר אתם מתקינים מכשיר חשמלי בעצמכם, היוועצו באיש מקצוע בנוגע להנחיות מיוחדות, ונקטו בכל כללי הזהירות.

ארגז כלים 

קודם כל, נחוץ לכם ארגז כלים איכותי, בו תוכלו לסדר את כלי העבודה הידניים, המברגים והפלאיירים, וכן את הברגים, הדיבלים, הפלס והמטר, וכיוצא בזה. חשוב שהחלוקה הפנימית בארגז הכלים תתאים לצורכיכם, ושכל הכליים להם אתם זקוקים ימצאו בארגז הכלים את המקום המתאים להם. קיים מגוון של ארגזי כלים, ושווה להשקיע בארגז כלים טוב, שישרת אתכם נאמנה שנים רבות.

כלים ידניים 

מברגים – להתקנת מכשירי חשמל כראוי, תזדקקו למברג פיליפס גדול ומברג פיליפס קטן, למברג שטוח גדול ומברג שטוח קטן, וכן למברג אחד עם ראש מתחלף, עבור ברגים בעלי ראשים מיוחדים.
מפתחות – עבור התקנת מכשירי חשמל המתחברים לצנרת הבית, תצטרכו מפתח שוודי, ורצוי גם סט של מפתחות צינורות ליתר ביטחון. בכל מקרה תוכלו להשתמש בהם גם לעבודות אחרות.
סרט מדידה/ מטר – ארגז כלים ראוי לשמו צריך להכיל מטר באורך של 5 מטר לפחות, במקרה של התקנת מכשירי חשמל, 5 מטר הם די והותר.
פלאייר, קאטר, פלס ופטיש.
דיבלים וברגים בגדלים שונים.
סכין יפני שנרכש בחנות לכלי עבודה.
שימו לב – עבור התקנת מכשירי חשמל, יש להשתמש בכלי עבודה ידניים בעלי ידיות מבודדות.

 

כלים חשמליים או נטענים 

לצורך התקנה מוצלחת של מכשירי חשמל תזדקקו למברגה ולמקדחה איכותיות, לסט ביטים שיתאים לכל סוגי הברגים בהם תשתמשו, ולסט מקדחים שיתאים לקידוח בכל סוגי הקירות הקיימים אצלכם בבית.

לשם ביצוע העבודה בצורה יעילה וטובה מומלץ לרכוש מברגה ומקדחה איכותיות.
עבור מי שאינו חשמלאי או טכנאי, אין הכרח לרכוש מברגה ומקדחה חשמליות, וניתן בהחלט להסתפק במברגות ומקדחות נטענות. יחד עם זאת, הקפידו לרכוש מטען ובטרייה איכותיים להבטחת הספק וכוח עבודה יעילים של הכלים. היתרון בכלים נטענים הוא שאינכם מוגבלים בטווח התנועה, פעולתם שקטה יותר, אין סכנת התחשמלות, ואין סכנה שתמעדו על  כבל החשמל בטעות.

בטיחות 

התקנה נכונה של מוצרי חשמל במבצע שרכשתם מחייבת שימוש בכלים מתאימים, והקפדה על כל כללי הזהירות. עבדו בצורה מסודרת ופעלו על פי הוראות ההתקנה, פנו את שטח העבודה מכבלים וחפצים שעלולים להפריע לכם, והרחיקו את בני הבית מן החדר, בכדי שתוכלו להתמקד בהתקנת  המכשיר, ובכדי שאף אחד לא יפגע. כאשר אינכם בטוחים, בקשו עצה מבעל מקצוע, והשתמשו בכלים בעלי ידיות מבודדות. עבודה מסודרת ובטוחה תאפשר לכם להתקין את המכשירים בהצלחה.

X