כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

מפוח עלים

חודשי האביב מבשרים על תחילתה של תקופת מזג אוויר חמימה, חופשות ושעות אור המאפשרות פנאי עם המשפחה והחברים. בחודשים הללו מתחילים בעלי הגינות הפרטיות לטפח את המדשאות והפרחים בגינתם. אחד מכלי הגינון החשובים בתקופה זו הוא מפוח העלים.

היתרונות של מפוח עלים SKIL


בחודשים אלו הצורך במפוח עלים גובר: איסוף העלים שנשרו, נותרו בגינה או אפילו סידור המרפסת באמצעות עוצמת אוויר. מפוחי העלים של סקיל SKIL נחשבים לקומפקטיים והאיכותיים בתחום בזכות קלות התפעול ועוצמת הכלי.
למפוח של סקיל SKIL יתרון בולט: במהלך שאיבת העלים המפוח גורס אותם ומקטין את הנפח ביחס של 1:10, כלומר, הנפח קטן ב-90% ומאפשר דחיסה אופטימלית וחיסכון רב במקום. לגריסת העלים משמעות גדולה מכיוון שהיא מגדילה את משך זמן העבודה של המפוח ומייעל את פעילות הניקיון בגינה או במרפסת. חשוב להדגיש כי היכולת של המפוח לגרוס את העלים מאפשרת החלפת שק איסוף לאחר מספר רב של עבודות בגינה או במרפסת.
תפעול קל ונוח

היתרונות של מפוח העלים של סקילSKIL מתבטאים גם באופן השימוש והתפעול: למפוח גלגלים המאפשרים גרירה נוחה יותר בעת האיסוף. הגלגלים מקלים בצורה משמעותית על התפעול של הכלי במהלך הפעילות ולאחריו. בנוסף לכלי ידית נשיאה לכתף עבור שימוש נוח לעבודה.
הפעלתו של המפוח קלה ופשוטה באמצעות כפתור אחד בלבד המתחיל את פעולת השאיבה והגריסה. ניתן לשנות את פעולת המפוח משאיבה להוצאת אוויר באמצעות בורר המצבים הנמצא על גבי המפוח.
כך תשתמשו במפוח בצורה נכונה בגינה
העבודה על המפוח נחשבת לפשוטה וקלה אולם חשוב להקפיד על שאיבה של עלים בלבד, לכן בטרם תחילת העבודה חשוב שהשטח לא יכלול שקיות ניילון או שברי פלסטיק. בנוסף, מומלץ שלא לשאוב עלים בקרבת אבנים כדי שהמפוח לא ישאב אותם. ההמלצה שלנו היא לעבוד בצורה יעילה ולרכז קודם לכן את העלים באחת הפינות ואז להשתמש במפוח.

טיפ קטן:
שיטת האחסון של המפוח (Easy storage) תקל עליכם בתלייה נוחה וחסכונית במקום של הכלי.
הדגמים:
מפוח שואב גורס עלים W2,800, דגם: 0790
מפוח שואב גורס עלים W3,000, דגם: 0795
נתונים טכניים:
וואט: 2800-3000
יחס גריסה: 1:10
נפח שק איסוף: 45 ליטר
משקל: 3.8 ק”ג
ויסות עוצמת הנשיפה: 150-270 קמ”ש

X