כל כלי העבודה לאנשי מקצוע ופרטיים

על כל קניה מעל 300 ש"ח קבלו משלוח חינם עד הבית

תפריט

תחזוקת ברזים במטבח ובגינה- עשה זאת בעצמך

תחזוקת הברזים- משימה חשובה

לאחר שהשקעתם מחשבה רבה בבחירת ברזים למטבח, לחדר השירותים ולאמבטיה, ולאחר שהתקנתם ברזים ומערכת השקיה בגינה, עליכם לדעת כיצד להגן ולשמור על הברזים בחצר ובבית על מנת שיחזיקו מעמד זמן רב ככל שניתן. לפניכם כמה טיפים ועצות שימושיות לטיפול ותחזוקה נכונה של הברזים במטבח ובגינה, שיעזרו לכם לשמור עליהם תקינים למשך שנים רבות.

 

תנאים קשים

 

ברזים וצינורות הממוקמים בגינה חשופים לקרינת השמש, והקפדה על אחסון ומיקום נכונים יתרמו רבות לאורך החיים שלהם. מקמו גלגלות עם צינורות השקיה בפינות מוצלות, והקפידו לגלול את הצינור בכל פעם לאחר השימוש, ולהניחו בצל. כמו כן, רכשו מראש צינור השקיה עמיד בשמש, שישרת אתכם שנים רבות. בנוסף לכך, השתמשו במחברים מהירים לצינורות, ברזים ואקדחי השקיה. מחברים מהירים מאפשרים החלפה של צינורות ואקדחי השקיה ללא מאמץ ומבלי לפגוע או לשנות את התשתית.

 

אבנית

 

כמות האבנית במי הברזים בישראל גבוהה, ובמקומות מסוימים ריכוז האבנית כה גבוה, שהוא שוחק את הברזים וסותם אותם במהירות. בכדי להפחית את הבעיה, התקינו מראש סנן אבנית על קו מי הברז, בייחוד על כניסת המים החמים. אם יש מקומות וברזים בהם מצטברת אבנית, ניתן להסירה עם מעט חומץ טבעי 5%. בנוסף לכך, פעם בחודשיים השרו את ראשי הברזים והמזלפים בחומץ למשך כשלושים דקות, ולאחר מכן שטפו היטב במים פושרים – הברזים יצאו מהתהליך נקיים מאבנית ומבריקים. אם מדובר בברזים מפלסטיק, השתמשו בסודה לשתייה, פזרו מעליה מעט חומץ, והשרו את החלקים למשך כשעתיים. בסוף התהליך שפשפו את החלקים, ושטפו אותם היטב במים פושרים.

 

עשה ואל תעשה

  • השתמשו במטלית רכה ומעט סבון לניקוי הברזים
    להסרת אבנית השתמשו במטלית ומעט חומץ טבעי 5% , שפשפו להורדת האבנית, ושטפו היטב במים.
    אל תשתמשו באלכוהול לניקוי הברזים.
    אל תשתמשו בחומצות או אקונומיקה לניקוי הברזים.
    אין לשפשף את הברזים בצמר פלדה.

 

הברז הנכון

 

כדי להבטיח את עמידות הברז, עדיף לרכוש ברזים תוצרת הארץ, שמתאימים לתנאי האקלים והמים בישראל. אם בכל זאת חפצה נפשכם בברזים איכותיים בעלי עיצוב מיוחד ויוקרתי שאינם מתוצרת הארץ, וודאו שהם עומדים בכל התקנים הנדרשים. בכל מקרה בקשו תעודת אחריות עבור ברזים למטבח ולבית, ככל שהאחריות ארוכה יותר כן ייטב.

 

שירות ויעוץ

 

הברזים בגינה, במטבח וברחבי הבית אמורים לשרתכם שנים רבות ולכן, בנוסף לתחזוקה נכונה וטיפול נאות בברזים, חשוב לרכוש מראש את הברזים הנכונים. בכדי לוודא שאתם רוכשים את הברזים הטובים ביותר, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע, שימליץ לכם על הברזים המתאימים לצורכיכם. לקבלת שירות ויעוץ מקצועי, ולמענה על שאלות פנו לאחד מנציגי ברגי הדרום שישמח להעניק לכם שירות מקצועי. לפרטים נוספים השאירו פרטיכם באתר או התקשרו 08-6280998, ואחד מנציגינו ישוב אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם

X